Порошенко назвав головне завдання української дипломатії

Дата публікації
Перегляди
2055
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко назвав головне завдання української дипломатії

Глава держави також наголосив на неприпустимості затягування процесу введення безвізового режиму для українців

Глава держави заявив, що Україна ніколи не мала такого рівня підтримки в світі.

Президент Петро Порошенко зазначає, що сьогодні професія дипломата є знаковою для України. Перед дипломатами завжди було завдання захищати інтереси України, і зараз ця робота є вкрай важливою, наголосив президент, виступаючи в дипломатичній академії з нагоди Дня української дипломатії.

Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави.

"Пишаюся тим, як українські дипломати боронять державу, як вони виконують свої професійні обов'язки, як сьогодні ми захищаємо кожен клаптик землі, як мобілізуємо світ на підтримку України. Україна ніколи не мала такого рівня підтримки в світі! Це – ваша робота. Я вам дякую за це", – сказав президент. Глава держави зазначив, що свідченням ефективної роботи дипломатів, як і дій всього українського народу, є ставлення міжнародної спільноти до подій в Україні як до питання глобальної безпеки.

"Кожна країна, яка підтримує Україну, сьогодні боронить глобальну безпеку і своє майбутнє", – заявив президент.

Основним завданням української дипломатії зараз глава держави назвав забезпечення єдності всього світу в "українському питанні" та солідарності з Україною. За словами президента, його останні візити в Канаду, США, Австралію та Польщу засвідчили підтримку України.

Президент повідомив, що за півроку відбулося більше 110 міжнародних зустрічей та майже 200 телефонних розмов на найвищому рівні.

Відбулися розмови з президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером та відео-конференція у "Нормандському форматі".

Президент зазначив, що перед Україною стоять два виклики: безпековий, необхідність забезпечення сталого миру в Україні, та економічний, що передбачає залучення найкращого світового досвіду реформ, для чого необхідна робота українських дипломатів.

Відзначаючи важливість імплементації угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, глава держави наголосив: "Україні наданий рік для того, щоб ми якісно підготувалися і використали всі можливості, які відкриває перед нами поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі". Дипломати мають допомогти виходу українських виробників на європейський рівень.

Глава держави також наголосив на неприпустимості затягування процесу введення безвізового режиму для українців. Президент поінформував, що завершується підготовка законопроекту про дипломатичну службу, який дозволить її реформувати.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2055
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація