Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко назвав партію,  яку бачить "головним партнером" у новій Раді

Можливість співпраці з "Голосом" розглядають кілька партій.

Експрезидент України Петро Порошенко заявив, що його партія "Європейська солідарність" у новій Верховній Раді готова співпрацювати з "Голосом" Святослава Вакарчука.

Про це Порошенко заявив на пресконференції після оголошення екзитполів.

"Головним партнером ми вважаємо найбільш ідейно близьку партію "Голос", якщо офіційні результати ЦВК підтвердять дані екзитполів", - сказав лідер "ЄС".

Порошенко чітко не відповів на запитання журналістів, чи очолить фракцію своєї партії у парламенті.

"Фракція буде визначати, у нас демократичні механізми", - сказав Порошенко і  додав, що не виключає, що ця посада буде саме за ним.

Раніше про можливе створення коаліції з "Голосом" заявив лідер "Слуги народу" Дмитро Разумков і додав, що можливість створення коаліції з партією Порошенка - близька до нуля.. Водночас "Голос" готовий вести переговори про створення коаліції з "Європейською солідарністю" та "Батьківщиною", якщо ті підтримають деолігархізацію, але точно не з "проросійськими силами, які відстоюють інтерес окупанта. За яке б життя вони не називалися", - сказав в ефірі "Громадського" кандидат у депутати від партії "Голос" Ярослав Юрчишин.

Нагадаємо, за результататами екзитполів, до нової Верховної Ради проходять п'ять партій.

Відео Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

Святослав Вакарчук заявив, що не збирається зупиняти виступи гурту "Океан Ельзи". Також лідер партії "Голос" розповів ключові принципи партії, у рамках яких вони планують працювати у ВР: зближення з ЄС та НАТО, реалізація вислову "закон для всіх", вільна економіка без олігархів, влада підзвітна громадянам.  

Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції