Порошенко назвав перший тур виборів своїм найболіснішим уроком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент запевнив, що зробив висновки з нього.

Результати виборів 31 березня стали необхідним уроком для влади, котра має врахувати настрої людей у подальшій роботі. Про це заявив президент Петро Порошенко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Люди незадоволені", - констатував він. "Реформи рухаються надто повільно. Не подолана корупція. Важко знайти справедливість у судах", - наголосив президент. Він також додав, що ці проблеми слід вирішувати. "Люди мають на це право. Претензії об’єктивні", - зауважив Порошенко.

ВідеоСтримано та з позитивом відреагував Порошенко на результати екзит-полів

Голосування тут оцінюють, як таке, що відбулося без серйозних порушень. Але високий градус напруги добре відчувається. Це видно з реакції самого поки що чинного президента. До кого звернувся, кого і як критикував з конкурентів – далі в сюжеті.    

Стримано та з позитивом відреагував Порошенко на результати екзит-полів

Він подякував своїм виборцям, а також і тим, хто голосував у першому турі не за нього. "Дякую за те повідомлення, яке надіслано владі: змінюйтеся, ми в такому форматі не збираємося це терпіти. Це дуже сильний меседж", - заявив Порошенко. Президент заявив, що тепер потрібно змінювати кадрову політику та піднімати рівень життя людей. "Це найболючіший, але найпотрібніший урок", - зізнався глава держави. "Ми маємо зробити висновки, щоби відновити довіру, на базі якої можна будувати державу", - підсумував він.

Фотогалерея Вибори президента-2019: українці приходять на дільниці з дітьми та собаками (33 фото)

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції