Порошенко назвав символічним впровадження безвізу з ЄС напередодні головного свята Росії

Президент вважає, що українці нарешті вільні від "скреп".

Президент України Петро Порошенко назвав символічним запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським союзом напередодні головного державного свята Росії - дня проголошення її суверенітету.

"Ми з вами не замовляли дату, але наше остаточне і безповоротне розставання з Москвою відбудеться напередодні 12 червня, головного державного свята Росії - дня проголошення її суверенітету. І в цьому, до речі, є певний символізм. Ми нарешті незалежні один від одного – політично, економічно, газово-енергетично, і навіть духовно, нарешті, ми вільні від їхніх "скреп", - сказав президент під час святкового концерту на Європейській площі у Києві у суботу.

При цьому Порошенко зазначив, що Кремль виставив надвисоку, криваву, ціну за право українців самим будувати своє життя, і це засмучує.

"Ми маємо особливо цінувати свою свободу. Тому я особливо хочу звернутися до молоді - цінуйте цю свободу. Тим більше, що її прямо зараз охороняють зі зброєю в руках найкращі з нас, українців!", - закликав президент України.

Опівночі за київським часом безвіз запрацює з Фінляндією, країнами Балтії, Румунією, Болгарією, Грецією та Кіпром. За годину безвізові двері відчинить більшість країн Європи – Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція. О другій ночі за Києвом без візи уже можна буде заїхати в Португалію. Ще за годину – в Ісландію. Пізніше за всіх, о 6:00 ранку, вільний в'їзд дозволить автономна частина Данії – острів Гренландія.

Все про останні години до безвізу та про перший досвід спрощених поїздок, які почнуться вже 11 червня, у текстовому онлайні: Україна з безвізом: читайте і дивіться головне про старт довгоочікуваної події

ВідеоПідготовка до безвізу: на Європейській площі у Києві влаштували музичне свято

Залиште свій коментар