Перейти до змісту
Порошенко назвав своїх головних опонентів і пообіцяв зіпсувати їм вибори

Порошенко назвав своїх головних опонентів і пообіцяв зіпсувати їм вибори

Колишній президент хоче потіснити проросійські сили з другого місця рейтингів.

Головними опонентами "Європейської солідарності" на дострокових парламентських виборах є "Опозиційна платформа" та "Опозиційний блок". Про це заявив експрезидент Петро Порошенко у своєму Twitter.

"Опозиційна платформа Бойка-Медведчука та Опоблок Мураєва-Вілкула стають все агресивнішими та нахабнішими. Вони – наші головні опоненти на цих виборах", - наголосив він.

Також Порошенко пообіцяв потіснити опонентів із їх рейтингових позицій. "Ми не дамо їм посісти друге місце, на яке вони розраховують", - заявив політик.

Відео Порошенко з дружиною прийшов до ЦВК подавати документи на парламентські вибори

Загалом у "Європейській солідарності" 100 кандидатів за списком та 138 по мажоритарних округах. Політсила Порошенка реєструється у передостанній день подачі документів, проте станом на зараз, окрім ЄС, до ЦВК дійшли лише сім партій.

Порошенко з дружиною прийшов до ЦВК подавати документи на парламентські вибори

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин