Порошенко назвав три основні цілі, яких Україні потрібно досягти за наступних п'ять років

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент виокремив три основні завдання для України на найближчі роки.

Президент України Петро Порошенко виокремив основні цілі, які на його думку потрібно досягти протягом наступних п'яти років.

Про це він повідомив під час прес-конференції з нагоди утворення єдиної Православної Церкви України.

"По-перше, досягти миру на основі національних інтересів України, не на основі капітуляції. По-друге, подолати наслідки економічної кризи спричиненої війною та економічною блокадою РФ, забезпечити підвищення рівня життя простих людей. І по-третє, досягти критеріїв необхідних для вступу до ЄС і НАТО", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, 15 грудня у Києві відбувся Об'єднавчий собор, на якому представники трьох православних церков України ухвалили рішення про утворення Помісної церкви та обрали її предстоятелем митрополита Переяславського та Білоцерківського Епіфанія. Напередодні Собору Українська православна церква Московського патріархату ухвалила рішення не брати участі в ньому, однак щонайменше двоє ієрархів УПЦ МП таки були на Соборі.

ВідеоВ Україні створили Єдину помісну православну церкву

Сьогодні архієреї та державні очільники оголосили історичне рішення. Предстоятелем церкви обрали 39-річного митрополита Епіфанія - представника Київського патріархату.

В Україні створили Єдину помісну православну церкву

Залиште свій коментар

Вибір редакції