Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко назвав умови зустрічі "нормандської четвірки"

Український президент хоче реальних рішень, а не розмов.

Україна готова до зустрічі лідерів "нормандського формату", але за умови її ефективності. На цьому наголосив глава держави Петро Порошенко під час брифінгу в Харкові, де президент перебуває з робочим візитом.

"Ми постійно підкреслюємо, що ми готові до цієї зустрічі, але ключова позиція, щоб це не була зустріч заради зустрічі. Нам потрібно напрацювати порядок і проекти рішень", - пояснив він.

Порошенко додав, що має намір у ближчі дні обговорити це питання з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом. "Завтра або в понеділок вранці відбудеться телефонна розмова з канцлером Німеччини і президентом Франції і, якщо ми бачимо перспективу, то ми готові в будь-який час зібрати цю зустріч, якщо Росія буде готова виконувати зобов'язання, які взяла на себе в пакеті з безпеки ", - пояснив український лідер.

Він також додав, що не планує виводити країну з мінського переговорного процесу, попри всі труднощі та критику. "Якщо хтось, свідомо чи несвідомо працюючи на країну-агресора, наполягає, щоб Україна самостійно ініціювала вихід з мінського процесу, то це ж те, чого тільки і чекають росіяни: мовляв, подивіться, вони не виконують домовленості, вони безвідповідальні. І тоді - давайте знімати санкції з Росії, давайте не залучати її до відповідальності... Це тупик", - вважає глава держави.

Напередодні своє бачення перспективи зібрати лідерів країн "норманського формату" висловили в німецькому уряді. У Меркель вважають, що зустріч має відбувтися "свого часу".

Відео Меркель, Олланд та Путін обговорили умови проведення саміту в "нормандському форматі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції