Порошенко назвав Зеленського "віртуальним кандидатом" і розповів про "несподівану розв'язку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, за шоуменом стоїть "група людей із цинічними інтересами".

Президент України Петро Порошенко назвав свого опонента, шоумена Володимира Зеленського "віртуальним кандидатом", у якого існує лише "телевізійний образ".

Про це він заявив під час виступу на 12-му Київському форумі з безпеки.

"Віртуальний кандидат звертається до всіх з постановочними, завченими словами і репліками. Звернення винятково з екранів телевізорів і смартфонів. Це дуже нагадує фільм "Еквілібріум" - там, в уявному місті, жителі можуть бачити свого лідера тільки на величезних екранах, і всі емоції, і будь-який порив до дії, свободи придушуються. Розв'язка? Розв'язка дуже несподівана", - повідомив Порошенко.

За його словами, насправді ніякого лідера "не існує", а за самим Зеленським стоїть "група людей з цинічними інтересами".

"Шоу, в яке сьогодні мій опонент намагається перетворити президентські вибори, багато кому може подобатися. Імпонувати новизною, нетрадиційністю, дотепністю. Але після 21 квітня жарти закінчаться і настане сувора реальність", - підкреслив Порошенко.

Раніше у цей день соціологічна група "Рейтинг" оприлюднила результати соціологічного опитування, згідно з якими за Зеленського готові проголосувати 51% опитаних, а за Порошенка – 21%.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Відео51% опитаних проголосують за Зеленського у другому турі виборів - "Рейтинг"

Соціологічна група "Рейтинг" опублікувала данні опитування, яке проводили з 5 по 10 квітня серед 3 тисяч українців віком від 18 років і старше. Серед тих, хто має намір голосувати і визначився, віддати свій голос за Зеленського готові 71% українців. За діючого президента Петра Порошенка - 28,6% опитаних. Серед усіх опитаних за Зеленського – 51%, за Порошенка - майже 21%.    

51% опитаних проголосують за Зеленського у другому турі виборів - "Рейтинг"

Залиште свій коментар

Вибір редакції