Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко не готовий змагатися з Кличком за Київ

Політик вважає, що опозиція має сама визначитися, хто буде оптимальним кандидатом.

Народний депутат Петро Порошенко готовий підтримати кандидатуру Віталія Кличка в мери Києва у разі його висунення єдиним опозиційним кандидатом. При цьому політик не виключає, що таким кандидатом стане він сам.

Про це він повідомив в інтерв'ю ZN.UA.

Порошенко підтвердив, що в числі кандидатів у мери, яких розглядає опозиція, є і його прізвище.

"Чи відмовиться Порошенко від цієї позиції, якщо це буде єдиний кандидат від опозиції, якщо опозиція буде діяти ефективно для забезпечення перемоги? Ні, не відмовиться", - підкреслив він.

Оскільки зараз в опозиції йде процес узгодження кандидатури, депутат визнав некоректним називати прізвища і політичні сили, які займаються веденням переговорів.

"Є пропозиції. Я ні до кого не набивався. Опозиція має право сама визначитися, хто буде оптимальним кандидатом від команди. Якщо Віталій Кличко буде єдиним кандидатом від опозиції, я його, безумовно, підтримаю. Тобто існує дві позиції: "я прошу підтримати" і "я даю відповідь". Так от: я даю відповідь", - заявив Петро Порошенко.

"Позитивне рішення забезпечить не просто узгодження єдиного кандидата, а перемогу в Києві. А також ефективні дії після перемоги, які дозволять підняти статус, рейтинг і повагу до опозиції", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції