Порошенко не виключає повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Президент розпочав робочу поїздку на Харківщину.

Президент України Петро Порошенко розпочав робочу поїздку на Харківщину. Літак глави держави годину тому приземлився на військовому аеродромі в Чугуєві під Харковом.

Про це повідомив УНІАН.

 Під час урочистої церемонії передачі чергової партії військової техніки та озброєння особовому складу ЗСУ Петро Порошенко заявив, що не виключає повномасштабного вторгнення Росії в Україну і запевнив: ЗСУ готові дати гідну відповідь. На Донбасі зберігається напруженість, зазначив президент, за добу біля Водяного окупанти випустили понад 1 тис. мін і снарядів.

"Я наголошую на тому, що війна ведеться, і захист, і оборона нашої держави – це справа не лише Збройних сил, це справа всього українського народу, всього суспільства, влади. Всі ми маємо зробити максимум можливого для того, щоб захистити нашу свободу, нашу демократію, територіальну цілісність, суверенність", – сказав він. 

"У випадку повномасштабного російського вторгнення, яке ми, на жаль, не виключаємо, ми готові дати гідну відповідь, – підкреслив Порошенко. – Те, що нікого не втратили… є ознакою підвищення кваліфікації і рівня захисту і надійності нашої оборони".

Глава держави вважає, що Росія в рамках гібридної війни намагається розколоти українське суспільство та державу.

"Зараз як ніколи потрібна єдність суспільства та єдність держави. Спроба розколоти цю єдність є дуже знаковим елементом гібридної війни, яку Росія веде на сьогоднішній день проти суверенної та незалежної Української держави",  резюмував він.

Залиште свій коментар

Наступна публікація