Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко не зустрівся в Єрусалимі з патріархом Феофілом – ЗМІ

Порошенко не зустрівся в Єрусалимі з патріархом Феофілом – ЗМІ

За наявною інформацію, предстоятеля Єрусалимського патріархату госпіталізували напередодні.

Запланована в Ізраїлі зустріч патріарха Єрусалиму Феофіла з президентом України Петром Порошенком не відбулася. Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на члена української делегації, гостей зустрів фактичний заступник предстоятеля – генеральний секретар Єрусалимського патріархату архієпископ Аристарх.

Він провів українців до Храму Гроба Господнього. "Президент передав всі меседжі патріарху Єрусалимському Феофілу III через його заступника, генерального секретаря, і отримав підтримку від Єрусалимської церкви", - цитує агентство своє джерело.

Відео РПЦ шантажує Єрусалимський патріархат

У РПЦ зробили нову гучну заяву: якщо Єрусалимський патріархат стане на бік Константинополя та дозволить у Храмі Гробу Господнього служити священикам Української церкви, росіяни богослужіння там призупинять. Зрештою, це призведе і до розірвання стосунків РПЦ із Єрусалимською церквою. 

РПЦ шантажує Єрусалимський патріархат

Зустріч Порошенка з патріархом Феофілом передбачалася офіційною програмою візиту. За інформацією з церковних кіл, предстоятель Єрусалимського патріархату напередодні "потрапив до лікарні і зараз у важкому стані в Тель-Авіві".

Торік спікер Верховної Ради України Андрій Парубій відвідав Єрусалим і мав зустріч із патріархом місцевої православної церкви. Темою розмови були перспективи надання українським православним канонічної автокефалії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції