Порошенко обговорив із головою МЗС Британії санкції проти РФ та військову співпрацю

У міністерстві оборони Великої Британії запевнили, що Brexit не позначиться на підтримці України.

Президент України Петро Порошенко зустрівся у Лондоні із державним секретарем Великої Британії у закордонних справах та справах Співдружності Борісом Джонсоном та державним міністром з питань Збройних сил Майком Пеннінгом.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі. Зокрема, йшлося про важливість дотримання режиму санкцій ЄС проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей і відновлення територіальної цілісності України.

Також обговорювалося питання продовження британської технічної та фінансової допомоги Україні, і посилення двосторонньої військової співпраці з метою протистояння російській агресії.

Окремо політики приділили увагу економічному співробітництву та започаткуванню діалогу з метою спрощення візового режиму з Британією для громадян України.

Порошенко і Джонсон домовилися про проведення 6 липня у Лондоні міжнародної конференції щодо реформ в Україні. Йшлося також про посилення взаємодії у сфері кібербезпеки та протидії пропаганді.

Представники силового відомства уряду Британії запевнили Порошенка у тому, що вихід країни із Євросоюзу не позначиться на співробітництві Лондона і Києва.

Нагадаємо, під час офіційного візиту до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії відбулись переговори президента України Петра Порошенка з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Під час зустрічі, зокрема, було обговорено розширення безпекового співробітництва. 

ВідеоПорошенко обговорив з британськими парламентарями українську економіку та агресію РФ в регіоні

Залиште свій коментар