Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці розповіли, кого бачать наступним президентом країни

Чинний президент Петро Порошенко може отримати 7,8% голосів.

Станом на липень 2018 року лідеркою президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко — за неї готові проголосувати 17,1% тих, хто візьме участь у голосуванні та вже визначився із вибором.

Про це йдеться у дослідженні соціологічної групи "Рейтинг".

На другій сходинці у ретингу опинився Анатолій Гриценко (9,7%), на третьому місці — Юрій Бойко (8,9%).

Четвертим у списку лідерів став Володимир Зеленський (8,5%), п'ятим — Олег Ляшко (8,1%).

Чинний президент Петро Порошенко може отримати 7,8%. Він також надалі очолює антирейтинг — майже половина респондентів не проголосували б за нього у жодному випадку.

Рейтинг Порошенко

На сьомій позиції електорольних вподобань опинився Святослав Вакарчук – у нього 6,6%. Після нього восьмий у списку Євген Мураєв (4,2%). У десятку лідерів також увійшли Вадим Рабінович – 3,7% та Олег Тягнибок – 2,6%.

За Андрія Садового проголосували б 2,2% українців, за Сергія Таруту — 1,5%, за Арсенія Яценюка – 1,3%, а за Романа Безсмертного – 1,2%.

Серед респондентів, які мають намір голосувати, майже кожен п’ятий не визначився з вибором.

Рейтинг

У рейтингу "другого вибору" лідерські позиції займають Святослав Вакарчук (5,3%), Юлія Тимошенко (4,9%). Володимир Зеленський (4,7%) та Анатолій Гриценко (4,7%).

В антирейтингу другою стала Юлія Тимошенко — за неї не проголосували б 28,5%. Також у рейтингу опинилися Арсеній Яценюк – 26,9%, Олег Ляшко – 26,2%, Олег Тягнибок – 18,9%, Юрій Бойко – 16,1% і Вадим Рабінович– 15,6%.

Водночас дані дослідження компанії GfK Ukraine за липень 2018 року свідчать, що лідеркою електоральних прихильностей залишається Юлія Тимошенко (10%), на другому місці Володимир Зеленський (7%), а трійку лідерів замикає співак Святослав Вакарчук (6%).

Нагадаємо, у квітні опитування групи "Рейтинг" показало, що з теперішніх політиків у президентському рейтингу серед тих хто, то має намір голосувати і визначився з вибором, лідирує очільниця "Батьківщини" Юлія Тимошенко (14%), за якою йде колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко (11%). Чинний глава держави Петро Порошенко може отримати 9%, як і лідер фракції "Опозиційного блоку" у парламенті Юрій Бойко і співак Святослав Вакарчук. Шоумен Володимир Зеленський і радикал Олег Ляшко мають по 8%, нардеп Вадим Рабінович – 6%. 

Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) від 5 до 19 квітня 2018 року, лідером електоральних симпатій українців на посаду президента України є очільниця партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, за якою з деяким відривом ідуть лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, лідер Радикальної партії Олег Ляшко і чинний президент Петро Порошенко. 

ВідеоПорошенко має найбільший рейтинг недовіри українців

За опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", проведеним у червні, на першому місці у перегонах за президентське крісло залишається Юлія Тимошенко. Якби голосувати довелося цієї неділі, її б обрали майже 16% виборців. Її найближчий конкурент - колишній міністр оборони Анатолій Гриценко. Також у трійці лідерів - міністр енергетики в уряді Януковича, а нині лідер "Опоблоку" Юрій Бойко. Чинний Президент Петро Порошенко трохи поступився коміку Зеленському і ділить п'яте місце з Олегом Ляшком та Святославом Вакарчуком.

Порошенко має найбільший рейтинг недовіри українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції