Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко офіційно запропонував Раді призначити Гройсмана прем'єром

Проект відповідної постанови подали в парламент сьогодні

У Верховну Раду подано проект постанови про призначення нового прем'єр-міністра. Документ зареєстровано у парламенті сьогодні та розміщено на сайті Ради.

У проекті постанови заначено про призначення новим очільником Кабінету Міністрів нинішнього спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана.

Проект постанови подав президент Петро Порошенко. Документ зареєстровано під номером 4420.

Окрім того, президент також вніс постанови №4421 і 4422 про призначення міністром оборони Степана Полторака та міністром закордонних справ Павла Клімкіна відповідно.

Нагадаємо, нова коаліція ухвалила рішення про висування Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра, про обрання Андрія Парубія на посаду спікера, Ірини Геращенко – на посаду першого віце-спікера. Втім, залишається лише одна вакантна посада в уряді. Блок Петра Поршенка не погодив міністра з питань охорони здоров'я.

Раніше, Володимир Гройсман на засіданні фракції "БПП" представив склад нового Кабміну. Так, віце-прем'єром може стати Степан Кубів, міністром фінансів - Олександр Данилюк, міністром МВС - Арсен Аваков, Мін'юст хочуть віддати Павлу Петренку.

Передбачається, що Мінсоцполітики очолить заступник мера Вінниці Андрій Рева, Мінрегіон - Геннадій Зубко, Мінекології - Остап Семерак, Міністерство АПК - Тарас Кутовий, Міністерство освіти - Лілія Гриневич.

Залиште свій коментар

Вибір редакції