Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко оголосив конкурс на крісла очільника ОДА та 10 райдержадміністрацій

Президент вирішив обирати чиновників на вакантні посади за алфавітом.

Президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на посади очільників облдержадміністрації Миколаївської області і 10 районних державних адміністрацій.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"На виконання вимог частини другої статті 23 Закону України "Про державну службу" Президент Петро Порошенко підписав Розпорядження "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів місцевих державних адміністрацій", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, станом на 8 серпня вакантними є посада голови обласної та 49 голів районних державних адміністрацій.

Відсьогодні Порошенко оголосив конкурс на посаду очільника Миколаївської обласної державної адміністрації та голів Вінницької, Оратівської, Тиврівської та Шаргородської РДА Вінницької області; Іваничівської та Шацької РДА Волинської області; Солонянської РДА Дніпропетровської області; Великоновосілківської та Волноваської РДА Донецької області, а також Галицької РДА Івано-Франківської області.

"Законом України "Про державну службу" посади голів місцевих державних адміністрацій віднесені до категорії "А". Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад цієї категорії здійснює Комісія з питань вищого корпусу державної служби. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 490 утворено відповідну Комісію та затверджено її персональний склад. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері державної служби", - нагадали у прес-службі і додали, що президент вирішив оголосити конкурс на частину вакантних посад відповідно до їхнього алфавітного розташування.

Нагадаємо, раніше заступника губернатора Миколаївщини Миколу Романчука затримали за хабар в 90 тисяч доларів. Під час обшуку в його будинку співробітники СБУ та військової прокуратури знайшли цілу мережу підземних тунелів. Там були сейфи з золотими зливками, коштовностями та доларами.

Після цього у Миколаєві люди вийшли на вулиці, вимагаючи відставки очільника ОДА та його команди.

15 червня очільник Миколаївської ОДА Вадим Меріков після розмови із президентом написав заяву на звільнення, а керівник національної поліції Хатія Деканоідзе відправила у відставку головного поліцейського області.

Також прокурор Миколаївської області В'ячеслав Кривов'яз був відсторонений від виконання службових обов'язків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції