Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко оголосив про ліквідацію "смотрящих" при розподілі землі в регіонах

Глава держави вважає децентралізацію правильним і прогресивним рішенням.

Децентралізація дозволила розпочати ремонт і будівництво нових дитячих садків, зробити освітлення в населених пунктах, будувати нові школи та дороги. Про такі переваги передачі влади на місця розповів президент Петро Порошенко на зустрічі з новообраними головами об’єднаних територіальних громад, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава держави заявив, що після реформи місцеві бюджети зросли у 7-8 разів, бо податки залишаються на місцях. Президент також анонсував зміни в земельному законодавстві, щоб надати місцевій владі змогу розпоряджатися землею. "Ліквідується інститут "смотрящих", не треба буде нічого погоджувати у Києві. Права у вас, і відповідальність у вас. Руйнуються всі схеми, коли громаді нічого не надходить, державі нічого не надходить, а ділки обробляють, продають за кеш і таким чином забезпечується лише збагачення", - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося, 29 жовтня в Україні відбулися вибори до об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Українці обирали депутатів у міські, селищні та сільські ради та голів у 201 ОТГ. Об'єднані територіальні громади були створені в Україні в рамках децентралізації. В період з 25 жовтня 2015 року до 30 квітня 2017 року в Україні перші місцеві вибори вже відбулися в 415 об'єднаних територіальних громадах. 29 жовтня вперше вибори пройшли у 201 ОТГ, а крім того, на 24 грудня 2017 року ЦВК призначила перші місцеві вибори ще в 51 ОТГ.

ВідеоДо президента з'їхалися новообрані керівники об'єднаних територіальних громад

Залиште свій коментар

Вибір редакції