Порошенко остаточно затвердив дату тимчасової окупації території України

Порошенко остаточно затвердив дату тимчасової окупації території України

Порошенко підписав закон / Фото: Сайт президента України

Ідеться про 20 лютого 2014 року.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким встановлюється, що датою початку тимчасової окупації території України є 20 лютого 2014 року.

Про це повідомили у прес-службі глави держави. 

Зокрема, документом вносяться зміни до законів України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" та "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України", щоб уточнити дати початку тимчасової окупації, усунення колізій та розбіжностей та узгодження із нормами міжнародного права.

Також вносяться зміни, які передбачають незастосування фінансових та штрафних санкцій за порушення вимог порядку подання, обчислення, правильності заповнення податкових декларацій та повноти сплати сум податків і зборів з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому розпочалася тимчасова окупація, на платників податків, які станом на початок тимчасової окупації мали місцезнаходження на території Криму та Севастополя.

Нагадаємо, що раніше Порошенко затвердив нову Воєнну доктрину України. Президент  ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про нову редакцію Воєнної доктрини України".

Повʼязані теми:

Наступна публікація