Порошенко отримав ще півмільярда гривень від трасту, який керує Roshen

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про відповідні зміни президент повідомив ще 1 січня.

Президент України Петро Порошенко задекларував ще 548,6 мільйона гривень дивідендів від трасту Rothschild Trust, який керує корпорацією Roshen.

Про відповідні зміни він повідомив НАЗК ще 1 січня, подавши відповідний документ.

Крім цього, у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані від 1 січня Порошенко також вказав близько 26 мільйонів гривень доходів від інвестиційного фонду "Прайм Ессетс Кепітал", який здійснює управління всіма активами президента.

Нагадаємо, трастовий керівничий Rothschild Trust вперше за три роки виплатив Порошенку частку прибутку (дивіденди) в розмірі понад 556,7 млн грн аж у грудні 2018 року.

У грудні 2017 року керівничий директор банківського будинку Rothschild Джованні Сальветті заявив, що усі зацікавлені в покупці компанії Roshen сторони відмовилися від цієї можливості через високий ризик і українсько-російську кризу.

Як відомо, Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild і ICU. Однак "у зв'язку з відсутністю покупців" 14 січня 2016 року президент заявив про підписання угоди, за якою передав свою частку в корпорації Roshen у незалежний "сліпий" траст.

ВідеоВсі кондитерські гіганти відмовились купити Roshen

Залиште свій коментар

Вибір редакції