Порошенко переконаний, що представники Ватикану можуть долучитися до звільненя полонених

Результатом російської агресії на Донбасі стала загибель 10 тисяч осіб і поранення вдвічі більшої кількості осіб.

Президент України Петро Порошенко вважає, що представники Ватикану могли б приєднатися до переговорного процесу зі звільнення понених українців.

Про це він заявив після спілкування державним секретарем Ватикану, кардиналом П'єтром Пароліном, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми домовилися скоординувати наші дії з приводу залучення Святого престолу до гуманітарних місій по звільненню заручників, які знаходяться в полоні", - сказав Порошенко.

Порошенко заявив, що результатом російської агресії на сході України стала загибель 10 тисяч осіб і поранення вдвічі більшого числа людей. Він сподівається, що сподівання, що Святий престол "буде діяти в дусі невизнання анексії Криму Росією".

Нагадаємо, що у Ватикані Папа Римський помолився за мир в Україні. Під час меси на площі Святого Петра Франциск звернувся до всіх українців та побажав якнайшвидшого припинення війни.

У Ватикані створили спеціальний комітет розподілу коштів для допомоги українцям

Мова йде про постраждалих внаслідок конфлікту на Донбасі. Ініціатором створення органу став Папа Римський. Комітет контролюватиме долю пожертвувань, робити які по всьому світу раніше закликав понтифік. Вони надходять до Ватикану через єпископські конференції і мають бути передані нашим співвітчизникам. Скільки грошей  вже зібрано наразі невідомо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: