Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав укази про ліквідацію та створення місцевих судів в Україні

Він закликав фахівців брати участь у конкурсі на відповідні посади.

Президент України Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію та створення місцевих судів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Заступник глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов заявив, що в рамках стратегії судової реформи, затвердженої відповідним указом, а також на виконання вимог закону "Про судоустрій та статус суддів", до підписання пропонуються укази щодо реорганізації системи правосуддя, зокрема ліквідації, створення те реорганізації певних судів. Він зауважив, що це стосується як місцевих судів, так і судів апеляційної інстанції.

Філатов повідомив, що будуть створені Окружні господарські суди, замість судів у районах також будуть створені окружні суди. "Це буде уніфікований підхід до всіх судів першої інстанції", - сказав він.

петро порошенко
Сайт президента України
Петро Порошенко

За його словами, також ліквідовуються та створюються певні суди у великих містах з метою організаційної та фінансової оптимізації, для того, щоб забезпечити ліпший доступ до правосуддя та більш ефективний розгляд судових справ.

Вища рада правосуддя під час консультацій підтримала ці подання, і документи подаються Державною судовою адміністрацією, додав Філатов.

За словами Порошенка, зараз також "йде набір нових судів".

Він повідомив, що зараз відбувається процес ліквідації, реорганізації та створення нових судів і заповнення посад суддів людьми, які проходять систему оцінювання, заповнюють необхідні декларації, проходять антикорупційну перевірку.

Порошенко заявив, що нові суди будуть формуватися на абсолютно прозорому конкурсі.

Нагадаємо, в листопаді президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів"

Залиште свій коментар

Вибір редакції