Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон для захисту військових, які були поранені в АТО

Закон прийняли через випадки, коли військові, не мали можливості отримати передбачені пільги.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України", який був прийнятий Верховною радою 18 травня 2017 року.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Закон посилює захист прав військовослужбовців, які отримали травму (контузію, поранення, каліцтво) під час проходження військової служби, зокрема в зоні проведення АТО.

Документ спрямований на вдосконалення процедури оформлення медичних довідок та інших документів для отримання військовослужбовцями передбачених законодавством пільг.

Необхідність прийняття закону виникла через непоодинокі випадки, коли військовослужбовці, які отримали поранення та особливо контузії під час бойових дій, не мали можливості отримати передбачені чинним законодавством пільги та компенсації внаслідок недосконалості положень Статуту внутрішньої служби ЗСУ.

Відсутність документів про одержання поранення, травми або контузії на момент огляду пораненого військово-лікарською комісією, надавала право зазначати у довідці замість "поранення" "захворювання", що й створювало для пораненого негативні юридичні наслідки.

Відповідні зіни впорядкувати процес отримання пораненими військовослужбовцями довідок про отримання поранення (травми, контузії, каліцтва) з виконанням військових обов'язків та створюють відповідні умови для забезпечення прав на пільги поранених учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, що раніше президент Петро Порошенко підписав закон, який стосується змін щодо вищої освіти людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях України. Згідно з ним, деякі мешканці окупованих територій зможуть вчитися у вишах на Миколаївщині, Одещині, Херсонщини і не тільки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції