Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, який забороняє проносити зброю до Ради та інших владних будівель

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

До будинків, де працюють Верховна Рада України, президент, Кабінет Міністрів, а також будинків, де працюють інші органи державної влади і щодо яких здійснюється державна охорона, не допускаються особи з холодною чи вогнепальною зброєю.

Також до будинків, де працюють Верховна Рада, президент, Кабмін, інші органи державної влади, не допускаються особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами всіх видів і зразків, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами чи займистими твердими речовинами, піротехнічними засобами.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, що цей закон був проголосований Радою лише вчора, 20 березня. 15 березня Надія Савченко, за твердженням депутатів, принесла до Ради пістолет та гранати. Депутатка підтвердила, що дійсно має при собі нагородну зброю, а очільник ГПУ Юрій Луценко заявив, що Савченко планувала влаштувати у Раді теракт.

ВідеоВР ухвалить закон, який забороняє депутатам приносити зброю до органів держвлади

Держохорона сьогодні провела ретельну перевірку в стінах Парламенту. Шукали небезпечні предмети та речовини. Узяли на аналіз навіть проби повітря. Отрути поки що не знайшли. За словами керівника управління держохорони Валерія Гелетея, спецслужби отримали оперативну інформацію про ймовірну загрозу теракту.

ВР ухвалить закон, який забороняє депутатам приносити зброю до органів держвлади

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції