Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підтримав Москаля у боротьбі з контрабандою на Закарпатті

Президент зустрівся з головою Закарпатської області, який раніше поставив ультиматум владі.

Президент Петро Порошенко провів конструктивну зустріч з головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем та запевнив, що він і надалі реалізовуватиме програму з децентралізації та боротиметься з контрабандою.

Про це президент написав на своїй сторінці у Facebook у суботу, 7 травня.

"Зокрема, підтримана ідея обладнати митні пункти спеціальними сканерами, а частку надходжень від митних зборів спрямувати на регіональні інфраструктурні проекти", - додав президент.

Нагадаємо, що 6 травня Москаль написав офіційне звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, в якому попросив направити подання президенту України про звільнення з посади.

Відповідне рішення Москаль прийняв у зв'язку з неузгодженою з ним зміною начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова. Це, на його думку, було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС. За словами глави області, Колеснікова знімають із посади через політичні торги із прем'єром Володимиром Гройсманом за збереження Романа Насірова на посаді очільника ДФС.

"Сьогодні Колеснікова знімають із посади начальника Закарпатської митниці не за роботу, а за політичні торги між народним депутатом України Хомутинником, його "правою рукою" Скоробагачем і прем'єр-міністром України Гройсманом. Ціна питання – збереження на посаді голови ДФС Романа Насірова, контроль над Закарпатською митницею і розстановка тут своїх керівних кадрів, а також контроль над Закарпатською областю. Це своєрідна плата за підтримку кандидатури Гройсмана у Верховній Раді на посаду прем'єр-міністра, а також за подальші позитивні голосування за урядові законопроекти", - пояснив Москаль у зверненні, опублікованому на його офіційному сайті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції