Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко побажав Росії визнати Голодомор геноцидом або хоча б покаятися за нього

Президент України сподівається, що колись зміна еліт у РФ зробить неможливе можливим.

У далекому майбутньому Росія може визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Таке припущення зробив президент України Петро Порошенко під час жалобних заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів, повідомляє УНІАН

"Хотілося б, щоб хай не ми, а краще, щоб ми, а не наші діти, дочекалися неймовірного: аби в Росії сталися такі зміни, за яких російська нова еліта також визнала б Голодомор геноцидом. Або хоча би покаялася за нього", - сказав глава держави. 

ВідеоНе забудемо: 25 листопада в Україні вшановують День пам'яті жертв Голодоморів

Свою думку він пояснив тим, що Російська Федерація сама себе записала в правонаступниці Радянського Союзу. "А відтак, хоче того чи ні, взяла на себе не лише активи колишнього СРСР, але й відповідальність за злочини радянського режиму. На жаль, поки що ці злочини вони лише виправдовують тим, що, мовляв, конфіскація зерна в українських селах забезпечила коштами індустріалізацію. Виходить в селян України примусово забирали життя, аби забезпечити великодержавну велич Росії", - заявив Порошенко. 

Як уже повідомлялося, президент України Петро Порошенко заявляє про необхідність ухвалення закону щодо запровадження відповідальності за невизнання Голодомору та Голокосту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції