Порошенко пообіцяв військовим велику розстрочку при купівлі квартир

Частина кредиту буде списана за вислугу років, розповів він.

Українські військовослужбовці зможуть придбати якісне житло у велику розстрочку в рамках програми із забезпечення житлом. Про це заявив президент України Петро Порошенко в Одесі під час брифінгу.

Про це повідомляє УНІАН.

Порошенко підкреслив, що зараз питання вирішення соціальних проблем військовослужбовців України - на першому місці в порядку денному президента країни, прем'єр-міністра, міністра оборони. Глава держави вважає, що в значній мірі вирішити проблему дозволить програма забезпечення житлом військовослужбовців та їхніх сімей. 

"І це буде не лише за рахунок держави, а й та система кредитування, де значна частина військовослужбовців матиме доступ до якісного житла з дуже великою розстрочкою. Зі списанням частини кредиту за вислугу років. І думаю, що це буде той шлях, який ми повинні впровадити", - сказав глава держави.

Також він повідомив, що в Одесі до кінця 2016 року облаштують два гуртожитки для військових моряків, які живуть зараз на кораблях.

Порошенко зазначив, що "є кілька пріоритетних завдань", перше з яких - в Одесі забезпечити житлом військовослужбовців, особливо тих, хто зберіг вірність присязі й вийшов із окупованого Криму. Зокрема, планується дві великі будівлі переобладнати під гуртожитки.

"Найближчим часом, я думаю, що це рішення буде проведено через Кабінет міністрів України й біля порту буде переобладнано два будинки, які зараз належать Мініфрастуктури, для того щоб у найкоротші терміни облаштувати там гуртожитки. Міністр оборони отримав від мене відповідний наказ. Гроші на модернізацію будівель знайдено... І я ставлю завдання, щоб до кінця року цей комплекс робіт було завершено", - заявив Порошенко.

За словами глави держави, на сьогоднішній день майже 600 військовослужбовців живуть на кораблях. Житло в зазначених гуртожитках, як підкреслив Порошенко, повинні отримати більшість таких моряків.

"Переселити їх до гуртожитків на березі", - підкреслив президент, додавши, що дав відповідне розпорядження міністру оборони Степану Полтораку. 

Раніше Порошенко заявив, що Україна втратила близько 70% корабельного складу через окупацію Криму Російською Федерацією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: