Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко подарував синові мільйон і частину маєтку під Києвом

Депутат вказав це у своїй декларації.

Президент України Петро Порошенко подарував синові, народному депутату Олексію Порошенку частину прав власності на житловий будинок площею 1,3 тис кв.м. у смт Козин Обухівського району Київської області. Вартість цього подарунку оцінюється в 9,53 млн гривень.

В електронній декларації нардепа також вказується, що права власності на це майно він набув напередодні, 7 серпня 2018 року. До того ж, від батька Олексій отримав і грошовий подарунок у розмірі 1,1 млн гривень.

ВідеоТСН припускає, що Порошенко на тиждень відправився у неанонсовану відпустку

Президент України Петро Порошенко, ймовірно, провів тиждень у відпустці. Остання його поява була вісім днів тому - під час урочистостей з приводу річниці хрещення Русі. Після цього - жодної публічної діяльності. Хоча, за негласними правилами, президентська адміністрація має повідомляти про перерву в роботі президента.

ТСН припускає, що Порошенко на тиждень відправився у неанонсовану відпустку

Згідно з декларацією про майно і доходи за минулі роки, президент володів будинком у Козині площею 1,3 тис кв.м. одноосібно. Він там проживає разом із родиною.

Як повідомлялося, президент України напередодні заперечив припущення журналістів про свій відпочинок в Іспанії та наявність власності в курортній Марбельї. Коли сюжет відповідного змісту готувався до ефіру, до ТСН зателефонував особисто президент. Він заявив, що не був в Іспанії, а де були його діти – не знає. Одразу після виходу сюжету і розмови з президентом з’явився офіційний прес-реліз Банкової, в якому зазначено, що "з 29 липня по 5 серпня 2018 року президент України Петро Порошенко з приватною поїздкою перебував в Євросоюзі для проведення низки зустрічей. А повідомлення деяких ЗМІ чи то про перебування президента в даний період в Іспанії, чи то про зустрічі з відомими українцями не відповідають дійсності".

Вибір редакції