Порошенко поділився сподіваннями від військового бюджету на наступний рік

Глава держави сподівається на збільшення видатків на оборону.

Президент Петро Порошенко відвідав Дніпро. Там він вручив ключі від квартир 24 військовим, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"За час моєї служби переїздили вісім разів", - розповів старший помічник начальника групи кадрової роботи військової частини Т-0120 Денис Остроушко. У нього за плечима 11 років військової служби, з них два в зоні АТО. Це час поневіряння з родиною по гуртожитках та орендованих квартирах. Тому тепер військовий і його близькі не приховують радості від отримання 60-метрової двокімнатної квартири. "Перенесу туди іграшки", - планує син Кирило.

ВідеоУ Дніпрі Порошенко нагородив військових квартирами

Усі щасливчики, кому виділено квартири, по кілька разів побували у відрядженнях на Донбасі. Будівництво чотириповерхового будинку профінансував держбюджет, а військові будівельники звели його усього за рік. "Отримують з трьох-чотирьох-річною вислугою офіцери. Тобто старші лейтенанти сьогодні у нас отримують житло в цьому будинку. Є навіть військовослужбовці за контрактом, які служать до п'яти років", - розповів начальник відділу з виховної роботи Олександр Герасимчук.

Ключі від житла військовим вручив президент України Петро Порошенко, який анонсував суттєве збільшення фінансування збройних сил наступного року. "Зараз із Дніпра я повертаюся на засідання Ради нацбезпеки і оборони. Будемо затверджувати військовий бюджет на 2017 рік, там буде 5%, я сподіваюся, 129 мільярдів, які підуть на сектор оборони", - розповів глава держави.

Збільшення фінансування оборонних структур Порошенко назвав однією з пріоритетних задач. Водночас президент наголосив, що звільнення окупованого сходу і Криму має відбуватись політико-дипломатичних шляхом.

Кореспондент ТСН Олена Усенко

Залиште свій коментар

Наступна публікація