Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко подякував усім, хто долучився до акції на підтримку бранця Кремля Сенцова

В українського режисера, який голодує вже два тижні, погіршилось здоров’я.

Президент України Петро Порошенко подякував усім, хто долучився до акції на підтримку незаконно ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування в середині травня.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Вдячний всім, хто долучився до акції на підтримку Олега Сенцова по всьому світу - у Німеччині, Франції, Італії, Естонії, Литві, Швеції, Грузії, Великій Британії, Канаді, США, Португалії, Україні та навіть Росії", - написав він.

За словами Порошенка, весь світ обурює беззаконня та тоталітарні методи кремлівського режиму.

"Ми продовжимо боротися за звільнення усіх українських політв'язнів і заручників, ув’язнених в РФ і тимчасово окупованому Криму та Донбасі", - запевнив президент України.

Вдячний всім, хто долучився до акції на підтримку Олега Сенцова по всьому світу - у Німеччині, Франції, Італії, Естонії,...

Опубликовано Петро Порошенко 2 июня 2018 г.

Зазначимо у центрі Києва на Майдані незалежності у суботу, 2 червня, відбувається акція на підтримку Сенцова та інших політв’язнів.

На Майдані відбувається акція на підтримку Олега Сенцова

У Києві на Майдані Незалежності відбувається акція #SaveOlegSentsov на підтримку бранця Кремля – незаконно ув’язненого українського режисера Олега Сенцова. У колонії суворого режиму в Тюменській області РФ українець голодує вже 16 днів. Його єдина вимога – звільнення всіх українських політв’язнів. Підписуйтеся на сторінку ТСН Livee, попереду багато важливих подій.

Опубликовано ТСН 2 июня 2018 г.

Нагадаємо,  25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Як повідомлялося, ув’язненому Сенцову, котрий оголосив голодування, розпочали проводити підтримувальну терапію. Його сестра вважає це ознакою того, що справи зі здоров’ям Олега погані. Такого ж висновку дійшли в експертній раді лікарів Європейської клініки лікування печінки "Регенерація". Повідомляється, що у нього вже почали випадати зуби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції