Порошенко погодив виділення ділянки для музею Революції Гідності

Дата публікації
Перегляди
361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко погодив виділення ділянки для музею Революції Гідності

Фото: Сайт президента України

Ділянку для будівництва буде виділено у центрі Києва.

Порошенко підписав закон про виділення землі під меморіально-музейний комплекс Героїв Небесної сотні.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо заходів із забезпечення вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" № 1854-VІІІ", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у відомстві, ухвалення закону спрямоване на вирішення питання про надання земельної ділянки на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інститутська, 3) у Києві з земель комунальної власності в користування Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної сотні – музею Революції Гідності для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу.

Згідно з законом, подальша зміна цільового призначення або власника цієї земельної ділянки та передача її частини чи приміщень меморіально-музейного комплексу в оренду забороняється.

До того ж закон встановлює, що будівництво комплексу має бути здійснено відповідно до проекту, розробленого за результатами відкритого конкурсу на кращий проект цього комплексу.

"Конкурс має бути проведений у порядку, установленому Кабінетом Міністрів України, а проект будівництва – затверджено з урахуванням результатів громадського обговорення конкурсних пропозицій", - додали у президента.

Зазначимо, документ був визначений главою держави як невідкладний для першочергового розгляду парламентом, який прийняв закон 21 лютого 2017 року.

Які експонати "Музею новин" найбільше подобаються відвідувачам

Які експонати "Музею новин" найбільше подобаються відвідувачам

Нагадаємо, у Мистецькому арсеналі урочисто відкрився Музей новин, де зібрані експонати 20-річної історії ТСН. Музей новин працюватиме до 26-го березня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація