Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко погодився включити до законопроекту про реінтеграцію Донбасу положення про Крим

Він закликав ухвалити документ про забезпечення суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донбасу.

Президент Петро Порошенко на засіданні фракції "БПП" погодився з тим, що до другого читання законопроект про реінтеграцію повинен стосуватися і Криму.

Про це після засідання заявив народний депутат Рефат Чубаров, передає "Інтерфакс-Україна".

 "Я у нього (Порошенка) запитав по (законопроекту) №7163 і сказав, що якщо ми приймаємо його за основу, то у другому читанні він повинен бути доповнений Кримом. Президент з цим погодився", - заявив він.

За його словами, на зустрічі фракції і Порошенка знову була озвучена позиція, що БПП підтримує прийняття законопроекту №7164, який подовжує дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО.

Тим часом член фракції Вадим Денисенко заявив, що найголовніше, що було сказано під час зустрічі те, що закон нардепи повинні ухвалити.

Нагадаємо, 4 жовтня президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу було подано до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність виконання безпекових положень Мінських домовленостей. За фізичними та юридичними особами зберігається право власності та інші речові права на майно, у тому числі на нерухоме майно, включаючи земельні ділянки, що розташовані на тимчасово окупованих територіях.

Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях. 

Трохи згодом до Ради Порошенко подав другий законопроект по Донбасу, який дозволить ввести миротворчу місію ООН та зберегти міжнародні санкції. Документ пропонує тимчасово, на строк, що закінчується через один рік з дня набрання чинності Законом України "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", запровадити особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. 

ВідеоПоки нардепи обговорюють план реінтеграції Донбасу, під стінами ВР зібрались протестувальники

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції