Порошенко "похизувався" перед МВФ і СБ антикорупційним бюро

До столиці України завітали фінансові керівники з 15 країн Євросоюзу.

У Києві вперше провели засідання Регіональної групи Міжнародного валютного фонду та Світового банку. Президент України розповідав іноземним гостям про досягнення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зокрема, глава держави наголосив на боротьбі з корупцією, поверненні довіри до банківської системи та реформуванні судової влади. Це він презентував міністрам фінансів і керівникам національних банків 15 європейських країн.

"За останні дев'ять місяців ми створили політично незалежне антикорупційне бюро шляхом ефективної співпраці з нашими партнерами з США, ЄС та впровадження найкращих світових практик", - заявив президент.

Порошенко запевнив, що Україна рішуче налаштована на реформи і створює комфортні умови для іноземного бізнесу та інвесторів. І закликав міжнародних партнерів об'єднати зусилля на підтримку нашої держави.

Як уже повідомлялося, у Києві триває другий день зустрічі групи країн-членів Міжнародного валютного фонду та Світового банку, представлених спільними виконавчими директорами на чолі з Королівством Нідерланди. У Київ з'їхалися понад 70 топ-менеджерів іноземних центробанків, міністрів фінансів та їхніх заступників.

ВідеоВ Києві вперше відбулось засідання Регіональної групи МВФ та Світового банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: