Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко поклав особливу місію на нову поліцію Донбасу

Від патрульних Краматорська і Слов'янська залежить реноме української частини регіону на тлі окупованої, вважає президент.

Нові поліцейські розпочинають роботу в Краматорську та Слов'янську. 194 патрульних під дощем присягнули на вірність Україні в присутності президента Петра Порошенка та керівника поліції Хатії Деканоїзде, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Центр Краматорська з цієї нагоди було перекрито. Аби потрапити на свято, треба було пройти металеву рамку. Пускали за периметр лише по списках.

На тренувальному шикуванні працівниці поліції на погоду не нарікали. "Нам подобається, все добре, це Господь поливає, благословляє", - казали вони.

Керівником управління патрульної поліції Краматорська та Словянська став Олександр Малиш. Зріст у нього не відповідає прізвищу – майже два метри. У свої 24 роки він встиг повоювати біля Маріуполя та в Іловайську. Його груди прикрашають чотири нагороди.

"Треба країни допомагати не тільки на фронті, але й всередині. Реформі потрібні надійні люди. Я відчув, що зможу допомогти", - пояснив він.

У їхньому підрозділі, каже, ще 14 чоловіків, які воювали на сході. А В'ячеслав Нефєд, хоч і працював на заводі, весь час мріяв служити в органах. Пройшов усі етапи перевірок. Конкурс був шалений – 15 претендентів на місце.

"Не шкодую. Сподіваюся, хоча б щось у країні змінимо", - каже він.

Відео Нові поліцейські в Краматорську та Слов'янську сьогодні присягнули на вірність Україні

Привітати копів приїхав і міністр Арсен Аваков. "Нова поліція має рейтинг довіри від 60% до 80%. В цілому, він виріс до 45%. Був 5-10%", - заявив керівник МВС.

Деканоїдзе говорить не про досягнення, а про проблеми. "У Краматорську недобір, тому що дуже сильні вимоги. Ми невдовзі будемо оголошувати новий конкурс не тільки в Краматорську, але й інших містах. І в Києві, бо не вистачає людей", - каже вона.

Відплив поліцейських, кажуть, невеликий. У столиці за майже рік з різних причин службу покинули лише 70. Хоча очікували, що таких буде щонайменше 300.

На копів у неспокійному регіоні покладають особливу місію. "Наша з вами відповідальність – показати Донбасові, чим відрізняється життя на окупованій території і тут", - звернувся до патрульних президент Порошенко.

Після урочистостей поліцейські спочатку зробили фото на згадку з президентом. А потім – з найріднішими.

19 квітня патрульні поліцейські склали присягу в Рівному. Далі реформу продовжать у Кривому Розі та Маріуполі. 

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції