Порошенко пообіцяв і надалі скорочувати присутність російських сайтів в Україні

Російські сайти перестали бути найпопулярнішими, констатував гарант. 

Російські мережі залишаються інструментами російських спецслужб, тому їхню кількість в Україні скорочуватимуть і надалі. Про це під час звернення до Верховної Ради 7 вересня заявив президент України Петро Порошенко.

"Внаслідок запроваджених поточного року санкцій проти компаній, які адмініструють російські пошукові системи та соціальні мережі… російські пропагандистські сайти випали із десятки найбільш відвідуваних веб-ресурсів в Україні", - наводить УНІАН його цитату.

Гарант додав, що попри це за рештою російських сайтів треба пильно стежити.

"Російські мережі були і залишаються інструментами спецоперацій російських спецслужб у неоголошеній війні проти України. Тому будемо й надалі за ними пильно стежити і скорочувати їхню присутність", - додав Порошенко.

Нагадаємо, 16 травня, російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники", "Яндекс" та сотні інших потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за "надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів".

Президент Петро Порошенко зазначив, що санкції, які були введені проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виведення російських військ з території України. 

ВідеоСанкції проти російських сайтів можуть зняти за умови припинення війни на Сході

Залиште свій коментар