Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко попередив про загрозу втручання Росії в українські вибори

Росіяни для цього використовують фейкові новини та соцмережі.

Росія спробує втрутитися в українські вибори, використовуючи фальшиві новини та соціальні мережі. 

Про це президент України Петро Порошенко сказав в інтерв'ю Financial Times.

"Вони використовують величезну армію провокаторів та агентів у соціальних мережах", - сказав президент.

Порошенко нагадав, що в Україні припинено російське телемовлення та заблоковані російські соціальні медіа, оскільки Москва використовує їх для пропагандистської війни.

Петро Порошенко висловив сподівання, що Україна використає досвід німецького та французького законодавства щодо протидії фальшивим новинам.

"Ми маємо абсолютно широкий спектр небезпек з Росії, починаючи з того, що ми зупинили більше 400 терористичних атак тренувального табору в Російській Федерації. Всі мають розуміти, що це не заморожений конфлікт. Це справжня гаряча війна. На нас нападають кожного дня. Вони використовують снайперів і намагаються вбити наших солдатів. Це абсолютно божевільна поведінка", - сказав президент.

Нагадаємо, 15 травня 2017 року президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній. За інформацією, що міститься у додатку до рішення РНБО, пропонується терміном на три роки заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

ВідеоЩонайменше три роки українці не зможуть користуватися російськими соцмережами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції