Порошенко попросив Кабмін подати йому заяву на звільнення очільника Полтавської ОДА

Дата публікації
Порошенко попросив Кабмін подати йому заяву на звільнення очільника Полтавської ОДА

УНІАН

Чиновник та його перший заступник фігурують у розслідуваннях НАБУ.

Президент України Петро Порошенко ініціював відставку голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

"Я попрошу пана прем'єр-міністра… надіслати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника пана Пісоцького. До них виникли серйозні претензії Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду", - заявив Порошенко на форумі "Від енергоефективності до енергонезалежності".

Він також зазначив, що в Україні має бути нульова толерантність до корупції.

"Останнє слово звичайно за судом, але ми маємо створювати такі умови, щоб будь-які розслідування точно викликали суспільну довіру", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро з'ясували, що керівники Полтавської облдержадміністрації вимагали від підприємців мільйонні відкати та хабарі у вигляді сотень тисяч доларів, елітних машин та коштовних гаджетів.

Слідчі НАБУ встановили, що голова ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, радник губернатора Літвінов О.М. та директор департаменту будівництва і ЖКГ Полтавської ОДА Голбан Т.Т. створили злочинну схему з вимагання хабарів від підприємців за забезпечення їхньої перемоги в державних закупівлях, які проводить обладміністрація. 22 лютого детективи НАБУ провели обшуки в будівлі Полтавської обласної державної адміністрації.

Наступна публікація