Порошенко поскаржився, що його слова щодо New York Times неправильно інтерпретували

Президент погоджується зі статтею авторитетного видання.

Президент України Петро Порошенко заявив, що його слова щодо публікації у New York Times були неправильно інтерпретовані.

"Мені прикро, що мої слова щодо публікації у респектабельній New York Times були невірно інтерпретовані. Сам читаю це видання і поважаю позицію його редакційної ради", - написав президент у Facebook.

Порошенко додав, що він погоджується з думкою видання про те, що в Україні потрібно подолати корупцію і запевнив, що перші кроки вже зроблено.

"Погоджуюся, нам в Україні треба ще багато зробити, в тому числі у подоланні корупції. Перші кроки вже зроблено. Але наголошую: я захищав і продовжуватиму захищати Україну на всіх можливих для цього майданчиках", - написав президент.

 

Мені прикро, що мої слова щодо публікації у респектабельній New York Times були невірно інтерпретовані. Сам читаю це вид...

Опубліковано Петром Порошенком 3 квітня 2016 р.

Нагадаємо, під час візиту президента України до США редакція The New York Times гостро розкритикувала владу України за корупцію. У статті йдеться про масштабну корупцію в Генпрокуратурі, а Порошенко звинувачується в тому, що він не протистоїть цьому явищу.

На прес-конференції під час Ядерного саміту у Вашингтоні Порошенко заявив, що ця стаття – "елемент гібридної війни проти України".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: