Порошенко повідомив про захоплення ворожих БТР, БМП та машин із боєприпасами

Дата публікації
Порошенко повідомив про захоплення ворожих БТР, БМП та машин із боєприпасами

По всій лінії фронт українці міцно тримають позиції

ЗСУ знищили три танки.

Президент проводить нараду з силовиками, за підсумками якої буде затверджено план подальших кроків з протидії терористам.

Петро Порошенко на початку зустрічі відзначив, що сьогодні українське військо успішно відбивало атаки по всьому фронту.

"Відбулися справжні танкові бої. Українські ЗС перемогли в цих боях", – відзначив глава держави. Президент повідомив про захоплення ворожих БТР та БМП, знищення 3 танків противника, 2 машин з боєприпасами.

"Противник заплатив високу ціну за те, що авантюрно намагається нападати на наші Збройні Сили", – заявив Петро Порошенко.

"По всій лінії фронту ми міцно тримаємо позиції, незважаючи на те, що інтенсивність обстрілів в десять разів перевищувала те, що було до початку інтенсивної фази бойових дій", – відзначив глава держави. Президент повідомив, що за його дорученням вчора секретар РНБО Олександр Турчинов відвідав зону бойових дій, безпосередньо був у районі зіткнення.

"Ми скоординували також дії, підтягнуто резерви, і якщо ворог не хоче тримати режим припинення вогню, якщо не хоче припинити страждання мирних людей, українських селищ і міст, ми будемо давати по зубах", – заявив Петро Порошенко.

Ті, хто не дотримувався перемир’я, будуть отримувати по зубах - Порошенко

Ті, хто не дотримувався перемир’я, будуть отримувати по зубах - Порошенко
Наступна публікація