Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко пояснив, чому приїхав до студії "Право на владу"

Поява гаранта стала неочікуваною.

Президент України Петро Порошенко в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" заявив про те, що вирішив приїхати до студії, аби запросити на дебати кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Ведуча Наталя Мосейчук запитала у українського лідера, чому він не приїжджав до студії раніше, коли його запрошували перед першим туром. 

"Я твердо наголошую, що я сьогодні приїхав, бо твердо переконаний, що мають відбутися дебати. Я сьогодні приїхав, аби запросити Володимира Олександровича…", - сказав Порошенко. 

Після цього до розмови телефоном підключився Володимир Зеленський і між кандидатами виникла словесна перепалка через дату дебатів

Президент наполягав на своєму баченні передвиборчої дискусії: провести 14 квітня дебати на стадіоні, а 19-го – зустрітися в студії суспільного мовника. Зеленський наполягав на зустрічі 19 квітня, але не в студії, а на стадіоні. Кандадати говорили синхронно, часто перебиваючи одне одного і не слухаючи опонента. Врешті Зеленський різко завершив розмову. "Зараз закінчу я. 19-го числа на НСК "Олімпійський". Крапка. До побачення", - заявив він. Після цього було чути телефонні гудки. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції