Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко пояснив, чому приїхав до студії "Права на владу" без запрошення

Президент наполягає, що використовує всі можливості запросити опонента на дебати.

За лаштунками ефіру "Права на владу" у розмові з ТСН президент Петро Порошенко пояснив, чому приїхав без запрошення до студії. Очільник держави каже, що вирішив використати всі можливості, аби запросити на дебати свого конкурента Володимира Зеленського.

Прибув Порошенко на шоу без кортежу, лишень з кількома охоронцями та співробітниками власної прес-служби. Багато жартував, намагаючись довести, що це точно він, а не двійник, та із задоволенням робив селфі із усіма бажаючими.

"Мені було байдуже, хто буде у студії. Я приїхав не у студію, я приїхав не на шоу. Я обіцяв пані Наталі (Мосейчук), шо я буду 40 хвилин у студії, і це буде очікування пана Зеленського. Я збираюся робити все для того, щоб запросити пана Зеленського на дебати. Не ховатися від журналістів, не ховатися від людей, які прагнуть поставити йому запитання, запросити публічно його на "Республіканський" стадіон, саме туди, куди він хотів. Він не має права виставляти якісь ультиматуми, бо він наговорив дуже багато. Він сказав "Республіканський "– прошу. Він сказав якісь аналізи здавати – сам втік. Він сказав якісь додаткові обставини… моя позиція – це остання неділя перед виборами. Прошу, приїдьте і проведіть дебати", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, генеральний директор 1+1 Media Олександр Ткаченко заявив, що телеканал подасть до суду на президента України Петра Порошенка після його неочікуваного приїзду до ефіру програми "Право на владу". Він підкреслив, що позов стосуватиметься і колишніх звинувачень від Порошенка на адресу телеканалу "1+1".

Подробиці візиту президента читайте та дивіться у матеріалі: Перші дебати з Зеленським та особисті відповіді на звинувачення: усе про несподівану появу Порошенка на "Право на владу"

ВідеоПорошенко пояснив, чому приїхав на ефір "Право на владу" без запрошення

Президент не анонсовано з'явився на ток-шоу, хоча всі попередні програми запрошення він ігнорував. Порошенко в прямому ефірі покликав Зеленського приїхати до студії і поговорити. Той вийшов на телефонний зв'язок і повідомив, що вже перебуває у Парижі, де готується до сьогоднішньої зустрічі із президентом Емануелем Макроном.  

Порошенко пояснив, чому приїхав на ефір "Право на владу" без запрошення

Залиште свій коментар

Вибір редакції