Порошенко пояснив, коли світ має зупинити тиск на Росію

Критерієм для зняття санкцій має стати припинення війни та відновлення суверенітету України.

Світ мусить і далі економічно тиснути на Росію задля відновлення миру і справедливості на сході Європи. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з послами іноземних держав у Києві.

Як повідомляє прес-служба глави держави, український лідер закликав міжнародну спільноту залишатися вірною обраному курсові. "Маємо бути впевненими, що наші прагнення миру та справедливості не капітулюють перед силою, залякуваннями та в угоду компромісу задля економічного прагматизму", - сказав Порошенко.

"Поки Росія однією рукою підписувала мирні документи в Мінську, іншою - вона заливала кров'ю українське місто Дебальцеве. Без міжнародного тиску Росія не зупиниться. Тиск має продовжуватись, доки Москва остаточно не поховає сокиру війни та не почне поважати суверенітет своїх сусідів", - додав український президент.

За його словами, величезним здобутком України в минулому році стало те, що країна стримала агресора. "Україна вистояла. Вже багато було зроблено, щоб вона стала кращою. Ми не змінимо цього шляху - занадто багато хороших українців пожертвували своїм життям для цього, і занадто багато бажання, сил та крові направлено на реалізацію проекту "Європейська Україна", - наголосив Порошенко.

Цього року Порошенко привітав українців зі стартом економічної інтеграції до ЄС. Та пообіцяв, що Україна буде європейською, сильною, єдиною. "З першого січня починає діяти поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Євросоюзом. За кілька років ми компенсуємо колосальні збитки, яких завдала Україні Росія. Адже закриття Москвою ринків для українських товарів і українських виробників, потужна економічна агресія – ще одна складова гібридної війни проти нас. Не взяли військовим штурмом – намагаються задушити економічно та підірвати соціально. Але нічого у них не вийде!", - пообіцяв глава держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: