Порошенко пояснив причину блокування російських сайтів

РФ використовує соціальні мережі для дестабілізації ситуації, вважає гарант. 

Президент України Петро Порошенко у Страсбурзі прокоментував заборону Україною низки російських сайтів та соціальних мереж.

Глава держави наголосив, що Україна вже три роки живе в умовах війни з РФ.

"Важливою для росіян частиною війни є гібридна війна, яку проводять інформаційні війська РФ. Величезні пропагандистські бюджети викидаються для дестабілізації ситуації як всередині України, так і всередині Європи", - наголосив він.

Гарант нагадав, що аналогічна дискусія відбувалася після припинення трансляції російських пропагандистських каналів в Україні.

"Це було певними незручностями, але час довів, що ми все робимо правильно", - додав він.

"І зараз не можна відрізняти кібербезпеку та втручання РФ у демократичні процеси по всьому світові і пропагандистські зусилля, які Росія здійснює, використовуючи в тому числі і російські соціальні мережі", - наголосив Порошенко.

Він також повідомив, коли Україна буде готова переглянути ухвалене рішення.

"Коли останній російський солдат покине суверенну територію України, ми будемо готові переглянути це рішення", - підсумував він.

Як повідомлялося раніше,  президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року про запровадження санкцій щодо низки російських компаній. За рішенням на три роки мають заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

Указ набув чинності 17 травня.

 

 

  

Залиште свій коментар