Порошенко пояснив, які галузі є пріоритетними для української влади

Глава держави наголосив на захисті працівників ІТ-сфери.

Металургія та ІТ-галузь знаходяться серед пріорітетів української влади.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, - пише Укрінформ.

Проте він додав, що власники металургійних підприємств не провели "технічне переозброєння", коли мали надприбутки при високих цінах на нафту.

Також глава держави наголосив на нагальній потребі у "продукції високотехнологічної металургійної галузі": "Зокрема, ми виробляємо броньовані машини для армії - нам потрібна металокерамічна броня, але в Україні її купити не можна".

"Металургія є серед пріоритетів. Ми маємо захищати робочі місця працівників металургійного комплексу, але, на жаль, вона на сьогоднішній день справедливо відноситься до сировинної галузі і не є повністю конкурентоздатною", - поясив очільник держави.

 

Президент зауважив, що Україна приділятиме особливу увагу розвитку ІТ-галузі, пообіцявши, що ІТ-спеціалісти знаходитимуться під його "особистим захистом".

Нагадаємо, що 24 січня глава держави поспілкувався із журналістами. 

Також Порошенко прокоментував ідею радикального звільнення усіх суддів.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков наполягає на радикальній зміні в системі прокуратури і судів, оскільки без них реформи в його відомстві не допоможуть відродити довіру суспільства до правоохоронної системи. Він закликає пожити без судів три місяці, поки вони будуть повністю оновлені.

У Верховному Суді України засудили ідею Авакова і звинуватили його в самопіарі за допомогою цієї теми.

ВідеоВ Україні поступово зростає кількість вакансій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: