Порошенко працює над тим, щоб не було зволікань з імплементацією угоди про асоціацію - Чалий

Дата публікації
Перегляди
900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко працює над тим, щоб не було зволікань з імплементацією угоди про асоціацію - Чалий

Вже 11 країн ЄС ратифікували угоду / Фото: facebook.com/petroporoshenko

Президент постійно тримає руку на пульсі.

Одним з пріоритетів роботи глави держави зараз є забезпечення ратифікації угоди про асоціацію України з ЄС всіма країнами Євросоюзу, повідомив на брифінгу заступник глави АП України Валерій Чалий.

Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави.

"Важливо, щоб не було зволікань з введенням в дію угоди", – зазначив він. Вже 11 країн ЄС ратифікували угоду.

Очікується, що під час візиту глави держави до Республіки Польща 17-18 грудня президент Польщі підпише ратифікаційний документ.

"Це дає нам підстави сподіватись, що ратифікація угоди про асоціацію займе не кілька років, як це прогнозувалось експертами, а при такій активній роботі ми вийдемо на введення в дію цієї угоди вже до кінця наступного року", – сказав заступник глави АПУ.

"Президент постійно тримає руку на пульсі, щоб не було зволікань з імплементацією угоди про асоціацію і були розроблені надійні координаційні механізми, щоб всі активно працювали в цьому напрямі. Реалізація угоди – це не тільки робота уряду, але і парламенту, і бізнесу, і громадянського суспільства", – сказав Валерій Чалий.

Він також відзначив, що розпочали роботу парламентські комітети, що важливо з точки зору взаємодії. Валерій Чалий повідомив також, що 16 грудня планують відвідати Київ та зустрітись з президентом верховний представник ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Федеріка Могеріні та міністри країн "Вишеградської четвірки".

Заступник глави АПУ зазначив, що ці візити є важливими, оскільки відбудуться напередодні саміту ЄС. Стосовно візиту Президента до Брюсселю під час саміту ЄС 18 грудня, Валерій Чалий зазначив, що українська сторона отримала запрошення від Європейської народної партії взяти участь у її засіданні, яке відбудеться напередодні засідання Європейської Ради, однак остаточного рішення Глава держави поки не прийняв.

Нагадаємо, що раніше на Банковій заговорили про нові переговори з Путіним щодо Донбасу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація