Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко прибув на Віденський бал і запросив австрійських багатіїв до України

Президент кличе іноземних інвесторів вкладати в Україну гроші.

Єдиним іноземним президентом, якого запросили на Віденський бал, виявився Петро Порошенко. Глава української держави прибув до столиці Австрії з практичною метою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Порошенко мав на меті зустрітися з президентом Ван дер Белленом та новим канцлером Себастіаном Курцом. Також він запросив австрійські компанії до менеджменту української газотранспортної системи.

Найбільше уваги на переговорах приділили ситуації на Донбасі та можливій миротворчій місії ООН в регіоні. Економічну співпрацю планують обговорити ще в Києві на бізнес-форумі в березні. "Австрія займає шосте місце за обсягами інвестицій серед усіх країн, і ми домовилися, що під час візиту ми спробуємо організувати бізнес-форум, щоб австрійські інвестори могли на власні очі переконатися, наскільки привабливими зараз є інвестиції в Україну", - заявив Порошенко.

ВідеоПорошенко закликав австрійських бізнесменів інвестувати в Україну

Президент прибув до Австрії зустрітися з президентом Ван дер Белленом та новим канцлером Себастіаном Курцом. Петро Порошенко запросив австрійські компанії до менеджменту української газостранспортної системи. Та найбільше уваги приділили ситуації на Донбасі та миротворчій місії.

Порошенко закликав австрійських бізнесменів інвестувати в Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції