Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко пригрозив в'язницею організаторам підкупу виборців під час голосування до ОТГ

Президент підтримує пропозицію щодо законодавчого врегулювання посилення відповідальності за порушення виборчого права.

Президент України Петро Порошенко засудив факти підкупу виборців під час голосування до об'єднаних територіальних громад (ОТГ) цієї неділі, 29 квітня.

"Я дуже стурбований кількістю фактів підкупу виборців з боку окремих політичних сил. Для мене, як президента і гаранта прав і свобод громадян, в тому числі і виборчих прав – це є абсолютно неприйнятно", - сказав Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Президент звернув увагу щодо необхідності посилення відповідальності за подібні злочини. Він звернувся до представників Нацполіції, СБУ та Генпрокуратури з вимогою довести справи про порушення виборчого законодавства до логічного завершення, щоб "кожен, хто скоїв цей злочин проти демократії, опинився у в’язниці... Не лише виконавців, а й тих, хто організовував схеми. Перебування в опозиції аж ніяк не дає політичного захисту від кримінального переслідування".

Порошенко підтримує пропозицію щодо законодавчого врегулювання посилення відповідальності за порушення виборчого права - "невідворотності відповідальності за ці злочини. Підкуп виборців – це з минулого і є неприйнятним для сучасної України".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Twitter також негативно висловився про підкуп виборців:

"В рамках засідання РНБО обговорюємо результати виборів до ОТГ. Один Майдан встав через фальсифікації, другий – через неповагу до людей, і зараз ми знову бачимо, як скуповують голоси. Ми для цього робили децентралізацію і реформи?".

Нагадаємо, між "Батьківщиною" та ББП стався скандал через вибори до об'єднаних територіальних громад.

ВідеоМіж "Батьківщиною" та ББП стався скандал через вибори до об'єднаних територіальних громад

Напередодні, голосування відбулось у сорока громадах. У партії "Батьківщина" заявляють про перемогу на виборах до об'єднаних територіальних громадах. Утім, у владній партії цифри називають протилежні. "БПП" звинувачує "Батьківщину" в підкупі виборців, а вона "БПП" - у застосуванні адмінресурсу.

Між "Батьківщиною" та ББП стався скандал через вибори до об'єднаних територіальних громад

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції