Перейти до змісту
Порошенко привітав "свого друга" Нетаньягу з перемогою на виборах в Ізраїлі

Результати голосування мають сприяти зміцненню стосунків між країнами, вважає президент.

Перемога політичних сил на чолі з чинним прем’єр-міністром Ізраїля Беньяміном Нетаньягу на парламентських виборах у цій країні має посприяти продовженню співпраці між Ізраїлем і Україною. Про це заявив президент Петро Порошенко у своєму Twiiter.

Український лідер привітав Нетаньягу, котрого назвав своїм другом, із результатами виборів. "Голоси ізраїльтян на парламентських виборах - найкраще підтвердження їхньої підтримки очолюваного Вами уряду! Очікую на подальшу українсько-ізраїльську співпрацю і високу динаміку політичного діалогу в майбутньому", - зауважив Порошенко.

Відео На дострокових виборах в Ізраїлі лідирують одночасно дві партії

Нині опрацювали 90% бюлетенів і, як показують екзит-поли, керівна політсила прем'єра Беньяміна Нетаньгу та його противники на чолі з генералом у відставці Бені Ганцом набирають майже порівну. За попередніми даними, суперники можуть отримати по 30 крісел зі 120 можливих. Але для більшості цього не достатньо, доведеться формувати коаліцію з меншими партіями.  

На дострокових виборах в Ізраїлі лідирують одночасно дві партії

Як повідомлялося, позачергові вибори в Ізраїлі відбулися 9 квітня. Згідно підрахунку майже 98% голосів, блок правих партій отримує 65 місць в Кнесеті зі 120. При цьому основні партії-конкуренти, керівна права партія прем'єра Нетаньяху "Лікуд" і опозиційний лівий альянс "Кахоль-лаван", отримують рівну кількість депутатських місць – по 35. Після оголошення перших екзит-полів, обидві партії, що конкурують, оголосили про свою перемогу на виборах.

Пізніше лідери опозиційної партії "Кахоль-лаван" визнали свою поразку. Вони наголосили, що "партія приймає волю народу і реальність", але нова політсила отримала рекордні понад мільйон голосів підтримки та продовжуватиме боротьбу за владу в Ізраїлі в майбутньому. Тим часом президент США Дональд Трамп висловив привітання прем'єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетаньягу з перемогою.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин