Президент придбав книгу за 180 гривень і висловив повагу її авторам.

Президент України Петро Порошенко завітав на презентацію книги "14 друзів хунти", яка відбувалася в київській піцерії Pizza Veterano. У своєму Twitter глава держави висловив захоплення атмосферою та людьми, які були присутні на заході.

"У "Піца Ветерано" привітав авторів з презентацією книги "Чотирнадцять друзів хунти" - збірки оповідань воїнів, волонтерів, блогерів. Велика удача – одним із перших придбати примірник книги та ще й отримати автографи авторів. Частина цих грошей піде на волонтерські фонди", - наголосив Порошенко.

Також він висловив переконання в незламності духу українців. "У "Піца Ветерано" потужна патріотична атмосфера. Разом з вами, друзі, ще раз переконуюсь, що ми обов'язково переможемо!", - зауважив президент.

Раніше навесні міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон, перебуваючи з візитом у Києві, відвідав відкриту ветеранами АТО піцерію Pizza Veterano. Чиновник понад півгодини спілкувався із засновником закладу Леонідом Остальцевим про бойові дії на сході України.

ВідеоУрок історії та політики: підсумок зустрічі Петра Порошенко з президентом Франції

Залиште свій коментар