Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко неочікувано прийшов на "Право на владу" і викликав Зеленського в студію

Президент заявив, що готовий грати "на полі противника".

Президент України Петро Порошенко завітав до студії телеканалу "1+1" на програму "Право на владу". Він запросив свого конкурента на виборах у другому турі Володимира Зеленського на дебати просто в цій студії.

Порошенко подякував ведучій Наталії Мосейчук за роботу і назвав її "чудовою журналісткою". Вона наголосила, що зараз на каналі будуть з’ясовувати, чи зможе Зеленський приїхати до студії та взяти участь у програмі.

Звернення Порошенка до Зеленського

Президент України Петро Порошенко у прямому ефірі програми "Право на владу" закликав кандитата у Президенти України Володимира Зеленського приїхати прямо зараз на дебати у студію програми.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 11 квітня 2019 р.

Через кілька хвилин Мосейчук повідомила, що Зеленський уже прямує до Франції і не може фізично бути присутнім на ефірі.

Один із ведучих Сергій Іванов зізнався, що поява Порошенка стала абсолютною несподіванкою та жодним чином не є постановкою. Президент заявив, що готовий протягом 40 хвилин відповісти на всі запитання від будь-яких гостей студії.

Ефір програми транслюється у Facebook на сторінці програми "Право на владу".

ВідеоПорошенко та Зеленський не домовились щодо кількості дебатів

Петро Порошенко, як і раніше, чекатиме Зеленського 14 квітня на НСК "Олімпійський" і 19 у студії "Суспільного". А Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19 і тільки на стадіоні. Сьогодні представники обох сторін зустрілись на НСК "Олімпійський", щоб дійти згоди щодо цього питання. Утім домовитись не вдалося.    

Порошенко та Зеленський не домовились щодо кількості дебатів

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції