Порошенко про скандал з розкраданнями в оборонці: "Мені не було відомо про жодні корупційні схеми"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його дивує, що справа про це досі не в суді.

Кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко заявив, що не причетний до жодних корупційних схем, зокрема в "Укроборонпромі", і навіть не знав про них.

Про це він сказав у ефірі Радіо НВ.

"Ні до яких корупційних схем президент Петро Порошенко не був причетний, і я з чистою совістю про це кажу, - заявив він. - Мені не було відомо ні про які корупційні схеми".

За його словами, якщо главу держави у чомусь підозрюють, то "треба бігти не на телеефіри і кричати про це за тиждень до виборів, а в спеціалізовані органи", як от НАБУ і САП, які "незалежні від президента".

Порошенко здивувався, що розслідування щодо "Укроборонпрому" відбувається від 2016 року, а справа щодо енергетичного сектору – від 2015-го, проте "витік з правоохоронних органів" стався саме напередодні виборів. "Де ви були ці роки? Чому справа не в суді?", - обурився президент.

Він наполягає, що якщо є будь-які підстави, доведені правоохоронними органами, справа має бути направлена до суду, який ухвалить рішення і людина має опинитися у в’язниці. "А якщо немає доказів, проінформуйте суспільство і вибачтеся", - додав Порошенко.

Президент нагадав, що зараз відбувається "прозорий" аудит "Укроборонпрому", до якого залучені громадські організації. Також  Порошенко назвав себе найбільш зацікавленою людиною якнайшвидшому завершенні розслідування.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднила масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Президент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції