Порошенко про так звані плівки Онищенка: "Не чув і не збираюся чути"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант радить утікачу звернутися до слідчих органів. 

Президент України Петро Порошенко під час прес-конференції заявив про те, що не знайомий із нібито записами скандального нардепа-втікача Олександра Онищенка.

"Ні, не чув, і не збираюся чути", - відповів він на відповідне запитання журналіста.

Гарант порадив екс-парламентарю прийти до слідчих органів, якщо йому є їм про що розказати.

"Якщо є будь-що повідомити у пана Онищенка, він мав би прийти до слідчих органів, прийти до суду,  дати пояснення і в суді захищатися. Якщо він має щось додатково передати до слідчих органів, як він казав,  до НАБУ, до прокуратури, американців, чи будь-кого іншого  - я вважаю, що це абсолютно правильний шлях", - додав Порошенко.

Він закликав соратників Онищенка надати свої докази слідчим органам. 

"Впевнений абсолютно, раджу його друзям приїхати до України, дати свідчення, докази. І таким чином сприяти притягненню всіх до відповідальності. Хто давав, кому давав, за що давав, що просили, які облради, які народні депутати, які політичні сили, що там вони голосували...", - сказав український лідер. 

Нагадаємо, На початку грудня 2016 року нардеп-утікач Олександр Онищенко вперше опублікував запис з "компроматом", де нібито зафіксована його розмова з Олесем Довгим, який виступає в ролі посередника між Онищенком та президентом України Петром Порошенком.

Згодом нардеп-утікач заявив, що передав ці записи спецслужбам США. Проте Адміністрація президента заяви щодо "компромату" на главу держави називає такими, що не відповідають дійсності. 

Онищенка підозрюють в організації схеми з розкрадання державних коштів на суму близько 3 млрд грн під час видобутку та продажу природного газу в межах угод про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції